Gun je zorgmedewerkers een moment voor zichzelf op Dag van de Zorg

Zorgmedewerkers werken lange diensten, zijn er als het moeilijk is en geven structureel meer dan van ze gevraagd wordt. Op Dag van de Zorg, dinsdag 12 mei, is het tijd om de rollen even om te draaien.
Niet met een speech of een bloemetje. Met een pauze die voelt als een cadeau.

Onze foodtrucks

Meer dan 300 foodtrucks voor jouw evenement.

Kies voor ToetToetFood

Unieke ervaring
Gegarandeerd gezellig
Professionele begeleiding

4,8

500+

evenementen per jaar

10

jaar de expert in foodtruck catering

60

verschillende keukens

Een echte pauze, op de plek waar ze werken

Of je nu werkt in een ziekenhuis, een verpleeg- of verzorgingshuis of met een thuiszorgteam: wij komen naar jullie toe. We stemmen alles af op de locatie, de bezetting en de momenten waarop jouw mensen even kunnen pauzeren.

ToetToetFood regelt het van A tot Z. Jij hoeft niets te organiseren; wij zorgen dat het klopt.

Wat kun je inzetten op Dag van de Zorg?

Een verzorgde lunch op locatie Warm, voedzaam en volledig verzorgd. Geen gedoe met bestellingen of afwas, gewoon aanschuiven en genieten. Bekijk ons aanbod foodtrucks per gerecht en kies wat het beste past bij jouw team.

Een verse smoothiebar Kleurrijke, energiegevende smoothies, precies wat je nodig hebt halverwege een lange dag. Meer weten? Bekijk onze smoothies catering.

Een koffie tuktuk met echte barista-koffie Want de mensen die alles geven, verdienen meer dan een automaat. Bekijk de mogelijkheden via onze koffie catering.

Wil je meerdere opties combineren? Dat kan. Je krijgt één contactpersoon en één offerte, ook als je lunch én dranken afneemt.

Waarom ToetToetFood?

Zorglocaties hebben specifieke eisen: beperkte ruimte, wisselende diensten en mensen die niet allemaal tegelijk kunnen pauzeren. Daar houden we rekening mee.

Elk evenement krijgt een vast contactpersoon van aanvraag tot uitvoering. We plannen rondom jouw bezetting en dienstroosters en werken uitsluitend met professionele foodtrucks die we kennen en vertrouwen. Met Just-in-Case support hebben we bij onverwachte problemen altijd een back-upplan klaarstaan. Betaling loopt via ToetToetFood, zodat je geen losse facturen van meerdere partijen ontvangt.

Benieuwd waarom andere zorgorganisaties kiezen voor ToetToetFood? Lees het op onze referentiespagina.

Plan het op tijd

Dag van de Zorg is op dinsdag 12 mei. Populaire data zijn snel vol, zeker rond landelijke themadagen. Vraag je offerte tijdig aan, dan zorgen wij dat alles staat.

Neem contact met ons op

Veelgestelde vragen over een evenement met foodtrucks

Kunnen jullie ook komen bij een kleine zorglocatie of thuiszorgteam?

Ja. We passen het aanbod aan op de groepsgrootte. Neem contact op en we kijken samen wat haalbaar is.

Wat zijn de kosten?

De minimumafname start vanaf €1.000 (laagseizoen) en €1.250 (hoogseizoen). Bekijk onze prijspagina voor meer informatie.

Kunnen jullie rekening houden met dieetwensen?

Ja, binnen de mogelijkheden van de foodtruck. Denk aan vegetarische of vegan opties. Bekijk ons aanbod via foodtrucks per dieet.

Kunnen we meerdere opties combineren, zoals lunch én koffie?

Absoluut. Je ontvangt één overzichtelijke offerte voor alles, met één aanspreekpunt.